Ascorbine blog Ascorbine

Стрес-менеджмент та релаксація

Стрес-менеджмент та релаксація необхідні нам для підтримки постійної моральної рівноваги. Знаходьте внутрішню гармонію та здорове емоційне самопочуття

Стрес-менеджмент та релаксація Стрес-менеджмент та релаксація
Важко Прокидатися Вранці? 10 Порад для Свіжого Початку ДняВажко Прокидатися Вранці? 10 Порад для Свіжого Початку Дня

Важко Прокидатися Вранці? 10 Порад для Свіжого Початку Дня

Важко прокидатися вранці? Багато людей стикаються з проблемою коли підняти себе з ліжка, а потім ще й зібратися до купи, стає нездійсненною місією. Відчуття нудьги та сонливості може негативно позначитися на настрої та продуктивності протягом усього дня. Але є способи полегшити процес прокидання та розпочати ранок з енергією та бадьорістю. Ми зібрали 10 корисних порад, які допоможуть вам налаштувати позитивний ранок і зробити його частиною вашого здорового способу життя.
06 вересня 2023 18:51 240
здоровий сон , корисні поради
Медитація для Психічного ЗдоровМедитація для Психічного Здоров

Медитація для Психічного Здоров'я, як Спосіб Боротьби зі Стресом

Стрес сучасного життя може бути викликом для нашого психічного та фізичного здоров'я. Завжди поспішаючи, ми часто відчуваємо напругу та втому. Однак існує дієвий і не вимагаючий багатьох зусиль спосіб подолання стресу — медитація. Ця тисячолітня практика виявилася вельми корисною для підтримання психічного здоров'я, заспокоєння розуму та зменшення впливу стресових факторів.
30 серпня 2023 17:36 292
йога , медитація , стрес-менеджмент
Йога, що це таке та з чого краще починати займатися йогоюЙога, що це таке та з чого краще починати займатися йогою

Йога, що це таке та з чого краще починати займатися йогою

Йога - це давнє вчення про гармонію тіла, розуму та духу. Йога походить від санскритського слова “юдж”, що означає “сполучати”, “з’єднувати”. Йога допомагає людині сполучити свою індивідуальну свідомість з універсальною свідомістю, свої внутрішні потенціали з навколишньою реальністю, свої фізичні, психологічні та духовні аспекти.
28 серпня 2023 11:45 263
йога , релаксація , що це таке , як почати
Здоровий Сон - Користь Для ЗдоровЗдоровий Сон - Користь Для Здоров

Здоровий Сон - Користь Для Здоров'я та Ефективні Стратегії

Здоровий сон є необхідним для оптимального фізичного та психологічного функціонування організму, він приносить велику користь для здоров'я людини. Під час сну відбувається відновлення та ремонт тканин, що допомагає зміцнити імунну систему та відновити енергію. Організм регулює рівні гормонів під час сну, таких як лютеїнізуючий гормон, інсулін та кортизол, що сприяє нормальному метаболізму та кількості цукру в крові. Сон також важливий для покращення пам'яті, концентрації та обробки інформації, сприяючи когнітивній продуктивності. Недостатній сон може збільшити ризик серцевих захворювань, депресії та ожиріння. Отже, відповідний сон важливий для збалансованого та здорового життя.
24 серпня 2023 11:45 278
здорове життя , здоровий сон , релаксація
Що таке стрес і як він впливає на наше здоровЩо таке стрес і як він впливає на наше здоров

Що таке стрес і як він впливає на наше здоров'я?

Нам всім відомо що стрес це щось шкідливе для нашого здоров'я, ми постійно чуємо про те як з ним треба боротися або уникати його, але що ми насправді знаємо про стрес? В цій статті ми спробуємо розібратися з питанням - що таке стрес і як він впливає на наше здоров'я.
22 серпня 2023 11:30 312
стрес-менеджмент , що це таке