Ascorbine blog Ascorbine

Психологія та мотивація

Психологія та мотивація охоплює широкий спектр тем, пов’язаних із людським розумом, поведінкою та емоціями, допомагає зрозуміти та надихнути себе та досягнення

Психологія та мотивація Психологія та мотивація
Дихальна гімнастика для підвищення енергії та життєвого тонусуДихальна гімнастика для підвищення енергії та життєвого тонусу

Дихальна гімнастика для підвищення енергії та життєвого тонусу

У нашому швидкоплинному світі постійного стресу та перевантаження, знаходження джерел енергії та підтримання високого життєвого тонусу стає справжнім викликом. Дихальна гімнастика - це потужний інструмент, який може допомогти не тільки знизити рівень стресу, але й значно підвищити рівень енергії та загальне самопочуття. У цій статті ми розглянемо, як правильні дихальні вправи можуть стати ключем до відновлення вашої енергії та життєвого тонусу.
12 лютого 2024 10:30 111
антистрес , дихальна гімнастика , стрес-менеджмент
Майндфулнес: Що це, та як впливає на емоційне здоровМайндфулнес: Що це, та як впливає на емоційне здоров

Майндфулнес: Що це, та як впливає на емоційне здоров'я

Майндфулнес, або усвідомленість, є практикою, яка набуває все більшої популярності у сучасному світі. Це метод зосередження уваги на поточному моменті, прийняття його без оцінки. У цій статті ми хочемо розглягути, що таке майндфулнес та як він може позитивно вплинути на емоційне здоров'я людини.
29 січня 2024 19:17 120
медитація , психологія , саморозвиток , стрес-менеджмент
Синдром самозванця: Що це таке та як його визначитиСиндром самозванця: Що це таке та як його визначити

Синдром самозванця: Що це таке та як його визначити

В сучасному інформаційному просторі ми все частіше зустрічаємо термін "Синдром самозванця" і не завжди розуміємо що саме він означає, а також як розпізнати цей синдром та вчасно вдіяти заходи по його подоланню або попередженню. У цій статті ми хочемо розглянути суть синдрому самозванця та розглянути поради, як його визначити та подолати.
11 січня 2024 16:53 128
впевненість в собі , психологія , самооцінка , синдром самозванця
Сила Вдячності: Як щоденні подяки можуть змінити ваше життяСила Вдячності: Як щоденні подяки можуть змінити ваше життя

Сила Вдячності: Як щоденні подяки можуть змінити ваше життя

Вдячність - це почуття, яке може мати великий вплив на ваше фізичне та психічне здоров'я, а також на загальний стан вашого життя. Коли ви практикуєте щоденні подяки та вчитеся бачити позитивні аспекти свого життя, це може принести багато користі вашому ментальному здоров'ю. Давайте розглянемо, як вдячність може змінити ваше життя на краще.
18 грудня 2023 16:40 190
позитивне ставлення до себе , психологія , щасливе життя
Самомасаж як спосіб розслаблення та покращення самопочуттяСамомасаж як спосіб розслаблення та покращення самопочуття

Самомасаж як спосіб розслаблення та покращення самопочуття

Масаж - це один з найстаріших та найефективніших способів розслабити м'язи та покращити фізичне самопочуття. Проте не завжди є можливість скористатися послугами професійного масажиста, або попросити про допомогу когось з близьких.. У таких випадках самомасаж може стати чудовою альтернативою. У цій статті ми розглянемо, як виконувати самомасаж для поліпшення м'язового здоров'я, розслаблення та зменшення стресу.
12 листопада 2023 11:30 224
догляд за собою , масаж , релаксація