Ascorbine blog Ascorbine

Як доглядати за волоссям в домашніх умовах: 10 простих правил

Як доглядати за волоссям в домашніх умовах: 10 простих правилЯк доглядати за волоссям в домашніх умовах: 10 простих правил

Волосся є невід'ємною частиною нашого образу, і ми всі хочемо, щоб воно було здоровим, сильним та гарним. Однак догляд за волоссям може бути дорогим, а відвідувати перукаря не завжди є можливістю. На щастя, є багато способів догляду за волоссям в домашніх умовах, які не вимагають великих витрат.

Догляд за волоссям в домашніх умовах

Ми зібрали 10 простих правил, які порадять вам як доглядати за волоссям в домашніх умовах щоб зробити його здоровим та красивим:

  1. Мийте волосся з шампунем і кондиціонером, які підходять саме вам. Не всі шампуні і кондиціонери однакові, тому важливо вибрати ті, які підходять саме вашому типу волосся. Якщо у вас жирне волосся, вам знадобиться шампунь, який не буде надто пересушувати волосся. Якщо у вас сухе волосся, вам знадобиться шампунь і кондиціонер, які будуть зволожувати волосся.
  2. Мийте волосся не занадто часто. Часто миття волосся може пошкодити волосся і зробити його більш ламким. Мийте волосся не частіше 2-3 разів на тиждень.
  3. Не сушіть волосся феном на гарячій температурі. Гаряче повітря може пошкодити волосся і зробити його сухим і ламким. Якщо ви сушите волосся феном, використовуйте холодну або теплу температуру.
  4. Не використовуйте плойку, праску для волосся і інші гарячі інструменти для укладання волосся занадто часто. Гарячі інструменти для укладання волосся можуть пошкодити волосся і зробити його сухим і ламким. Якщо ви використовуєте гарячі інструменти для укладання волосся, використовуйте термозахисний спрей.
  5. Захищайте волосся від сонця. Сонячні промені можуть пошкодити волосся і зробити його сухим і ламким. Якщо ви йдете на пляж або на прогулянку в сонячний день, обов'язково захистіть волосся від сонця капелюхом або косметичним засобом для захисту волосся від сонця.
  6. Їжте здорову їжу. Здорове харчування допомагає підтримувати здоров'я волосся. Обов'язково включайте в свій раціон фрукти, овочі, цільнозернові продукти і нежирне білок.
  7. Пийте багато води. Вода допомагає підтримувати водний баланс в організмі, що також важливо для здоров'я волосся. Пийте не менше 8 склянок води на день.
  8. Приймайте вітаміни і добавки, які сприяють росту волосся. Вітаміни А, С, Е, біотин, залізо і цинк сприяють росту волосся. Ви можете приймати ці вітаміни і добавки у вигляді їжі або добавок. Обов'язково проконсультуйтесь з лікарем перед тим як обирати вітаміни та добавки!
  9. Використовуйте зволожуючий шампунь і кондиціонер. Волосся втрачає вологу з різних причин, включаючи миття, укладання і вплив навколишнього середовища. Зволожуючий шампунь і кондиціонер допомагають замінити втрачену вологу і залишити волосся м'яким і блискучим.
  10. Застосовуйте маску для волосся один або два рази на тиждень. Маска для волосся є більш концентрованою, ніж шампунь і кондиціонер, і вона допомагає зволожити, живити і зміцнити волосся. Застосовуйте маску для волосся один або два рази на тиждень, щоб побачити покращення стану волосся.

Дотримуючись цих простих правил як доглядати за волоссям, ви можете зробити ваше волосся здоровим, сильним і красивим.


17 серпня 2023 11:00 430
догляд за волоссям